Property Sale
Sale
$385,505
DeedBook 8701, Page 280
Year Built: 1847
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,963 | -0.6% |
| 2024 | $14,050 | +40.1% |
| 2023 | $10,030 | -0.4% |
| 2022 | $10,067 | +4.5% |
Year Built: 1847
186 Wayne St.
Residential
347 Varick St.
Residential
341 Monmouth St.
Residential
227 Columbus Dr.
Residential
227 Columbus Dr.
Residential