Property Sale
Sale
$376,000
From:
To:
Sq Ft762DeedBook 9006, Page 668Recorded11/14/2014
From:
To:
Year Built: 1847
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,209 | -0.6% |
| 2024 | $10,273 | +40.1% |
| 2023 | $7,333 | -0.4% |
| 2022 | $7,361 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1847
227 Columbus Dr.
Residential
227 Columbus Dr.
Residential
167 Wayne St.
Residential
187 Wayne St.
Residential
186 Wayne St.
Residential