Property Sale
Sale
$190,000
DeedBook 8906, Page 500
Year Built: 1847
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,858 | -0.6% |
| 2024 | $6,901 | +40.1% |
| 2023 | $4,926 | -0.4% |
| 2022 | $4,944 | +4.5% |
Year Built: 1847
158 Wayne St.
Residential
158 Wayne St.
Residential
158 Wayne St.
Residential
158 Wayne St.
Residential
158 Wayne St.
Residential