Property Sale
Sale
$220,000
From:
To:
Sq Ft1,440DeedBook 9052, Page 333Recorded9/8/2015
From:
To:
Year Built: 1917
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,386 | -0.6% |
| 2024 | $6,426 | +40.1% |
| 2023 | $4,587 | -0.4% |
| 2022 | $4,605 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1917
23 Hawthorne Ave.
Residential
204 Fairview Ave.
Residential
903 Montgomery St.
Residential
79 Logan Ave.
Residential
414 Fairmount Ave.
Residential