Property Sale
Sale
$215,000
From:
To:
Sq Ft941DeedBook 9321, Page 880Recorded7/10/2018
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,842 | -0.6% |
| 2024 | $5,878 | +40.1% |
| 2023 | $4,196 | -0.4% |
| 2022 | $4,212 | +4.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1925
75 Fairview Ave.
Residential
333 Fairmount Ave.
Residential
145 Harrison Ave.
Residential
75 Fairview Ave.
Residential
206 Jewett Ave.
Residential