Property Sale
Sale
$127,000
DeedBook 8588, Page 164
Year Built: 1885
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,062 | -0.6% |
| 2024 | $10,125 | +40.1% |
| 2023 | $7,228 | -0.4% |
| 2022 | $7,255 | +4.5% |
Year Built: 1885
35 Gardner Ave.
Residential
77 Brinkerhoff St.
Residential
428 Pacific Ave.
Residential
74 Astor Pl.
Residential
179 Myrtle Ave.
Residential