Property Sale
Sale
$470,000
From:
To:
DeedBook 9353, Page 556Recorded10/31/2018
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1885
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,294 | -0.6% |
| 2024 | $9,352 | +40.1% |
| 2023 | $6,676 | -0.4% |
| 2022 | $6,701 | +4.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1885
320 New York Ave.
Residential
124 Charles St.
Residential
315 Sherman Ave.
Residential
407 New York Ave.
Residential
330 Liberty Ave.
Residential