Skip to content

354 Pacific AveJersey City, NJ 07304

Built 0006

Last Sale Date
Jan 31, 2025

Property Information

Block19006
Lot24
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityJersey City
Tax Map Page190

Building Details

Building Class---
DescriptionVACANT LAND
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.11

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$287,500
94%
Improvement Value:$18,900
6%
Total Assessment$306,400

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 0006