Property Sale
Sale
$265,000
DeedBook 7343, Page 15
Year Built: 1912
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,295 | -0.6% |
| 2024 | $6,334 | +40.1% |
| 2023 | $4,522 | -0.4% |
| 2022 | $4,539 | +4.5% |
Year Built: 1912
317 Virginia Ave.
Residential
73 Boyd Ave.
Residential
18 Delaware Ave.
Residential
178 Clendenny Ave.
Residential
65 Clarke Ave.
Residential