Property Sale
Sale
$132,000
DeedBook 4929, Page 350
Year Built: 1910
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,197 | -0.6% |
| 2024 | $7,242 | +40.1% |
| 2023 | $5,170 | -0.4% |
| 2022 | $5,189 | +4.5% |
Year Built: 1910
179 Ege Ave.
Residential
103 Mallory Ave.
Residential
75 Orient Ave.
Residential
167 Williams Ave.
Residential
65 Roosevelt Ave.
Residential