Property Built
Built
Year Built: 1900
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,942 | -0.6% |
| 2024 | $5,979 | +40.1% |
| 2023 | $4,268 | -0.4% |
| 2022 | $4,284 | +4.5% |
Year Built: 1900
40 Clarke Ave.
Residential
42 Clarke Ave.
Residential
49 Clarke Ave.
Residential
66 Clarke Ave.
Residential
38 Clarke Ave.
Residential