Property Sale
Sale
$165,000
DeedBook NaN, Page NaN
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,063 | -0.6% |
| 2024 | $12,138 | +40.1% |
| 2023 | $8,665 | -0.4% |
| 2022 | $8,697 | +4.5% |
Year Built: 1900
57a Bleecker St.
Residential
3414 Kennedy Blvd.
Residential
3410 Kennedy Blvd.
Residential
96 Irving Street
Residential
305 Webster Ave.
Residential