Property Built
Built
Year Built: 2007
Year Built: 2007
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,461 | -0.6% |
| 2024 | $15,558 | +40.1% |
| 2023 | $11,106 | -0.4% |
| 2022 | $11,148 | +4.5% |
Year Built: 2007
183 Hutton St.
Residential
930 Summit Ave.
Residential
11 Floyd St.
Residential
206 Bowers St.
Residential
140.5 Hopkins Ave.
Residential