Property Sale
Sale
$418,000
Sq Ft3,556DeedBook 9751, Page 574Recorded6/9/2023
Year Built: 1915
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,635 | -0.6% |
| 2024 | $7,682 | +40.1% |
| 2023 | $5,484 | -0.4% |
| 2022 | $5,505 | +4.5% |
Year Built: 1915
254 Union St.
Residential
305 Union St.
Residential
232 Bergen Ave.
Residential
56 Atlantic St.
Residential
191 Clerk St.
Residential