Property Built
Built
Year Built: 1910
Year Built: 1910
Jersey City, NJ 07305
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,844 | -0.6% |
| 2024 | $6,887 | +40.1% |
| 2023 | $4,916 | -0.4% |
| 2022 | $4,935 | +4.5% |
Year Built: 1910
135 Ege Ave.
Residential
108 Clendenny Ave.
Residential
73 Williams Ave.
Residential
76 Atlantic St.
Residential
362 Woodlawn Ave.
Residential