Property Sale
Sale
$984,000
Sq Ft2,190DeedBook 9939, Page 11Recorded10/30/2025
From:
To:
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $19,226 | -0.6% |
| 2024 | $19,347 | +168.1% |
| 2023 | $7,216 | -0.4% |
| 2022 | $7,243 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1900
260 Webster Ave.
Residential
163 Webster Ave.
Residential
347 New York Ave.
Residential
311 Webster Ave.
Residential
131 Sherman Ave.
Residential