Property Sale
Sale
$150,000
DeedBook 7594, Page 46
Year Built: 1894
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,406 | -0.6% |
| 2024 | $5,440 | +40.1% |
| 2023 | $3,883 | -0.4% |
| 2022 | $3,898 | +4.5% |
Year Built: 1894
95 Webster Ave.
Residential
145 Sherman Ave.
Residential
145 Sherman Ave.
Residential
299 New York Ave.
Residential
145 Sherman Ave.
Residential