Property Built
Built
Year Built: 1890
Year Built: 1890
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,692 | -0.6% |
| 2024 | $6,734 | +40.1% |
| 2023 | $4,807 | -0.4% |
| 2022 | $4,825 | +4.5% |
Year Built: 1890
107 Bidwell Av.
Residential
181 Myrtle Ave.
Residential
150 Armstrong Ave.
Residential
268 Kearney Ave.
Residential
185 Carteret Ave.
Residential