Property Sale
Sale
$22,400
DeedBook 3300, Page 464
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,210 | -0.6% |
| 2024 | $6,249 | +40.1% |
| 2023 | $4,461 | -0.4% |
| 2022 | $4,477 | +4.5% |
Year Built: 1925
587 Garfield Ave.
Residential
14 Bidwell Ave.
Residential
141 Bidwell Ave.
Residential
104 Fulton Ave.
Residential
118 Bidwell Ave.
Residential