Property Sale
Sale
$600,000
Sq Ft1,858DeedBook 9774, Page 838Recorded9/30/2023
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,744 | -0.6% |
| 2024 | $6,786 | +40.1% |
| 2023 | $4,844 | -0.4% |
| 2022 | $4,862 | +4.5% |
Year Built: 1930
268 Woodlawn Ave.
Residential
264 Woodlawn Ave.
Residential
127a Terhune Ave.
Residential
238 Cator Ave.
Residential
14 Culver Ave.
Residential