Property Sale
Sale
$467,000
Sq Ft2,776DeedBook 9634, Page 431Recorded1/25/2022
Year Built: 1920
Jersey City, NJ 07305
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,768 | -0.6% |
| 2024 | $6,811 | +40.1% |
| 2023 | $4,862 | -0.4% |
| 2022 | $4,880 | +4.5% |
Year Built: 1920
64 Bostwick Ave.
Residential
165 Wegman Pkwy.
Residential
1 Claremont Ave.
Residential
400 Fulton Ave.
Residential
230 Grant Ave.
Residential