Property Sale
Sale
$352,000
From:
To:
Sq Ft1,554DeedBook 9354, Page 648Recorded11/2/2018
From:
To:
Year Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,409 | -0.6% |
| 2024 | $7,456 | +40.1% |
| 2023 | $5,322 | -0.4% |
| 2022 | $5,342 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1990
13 Cottonwood St.
Residential
36 Alder St.
Residential
12 Dogwood St.
Residential
90 Cottonwood St.
Residential
49 Cottonwood St.
Residential