Property Sale
Sale
$440,000
From:
To:
Sq Ft1,398DeedBook 9673, Page 513Recorded6/10/2022
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,027 | -0.6% |
| 2024 | $6,065 | +40.1% |
| 2023 | $4,329 | -0.4% |
| 2022 | $4,345 | +4.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1990
6 Alder St.
Residential
52 Cottonwood St.
Residential
36 Juniper St.
Residential
30 Holly St.
Residential
18 Dogwood St.
Residential