Property Sale
Sale
$337,000
From:
To:
Sq Ft1,271DeedBook 9842, Page 285Recorded8/20/2024
From:
To:
Year Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,527 | -0.6% |
| 2024 | $6,568 | +40.1% |
| 2023 | $4,688 | -0.4% |
| 2022 | $4,706 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1990
17 Walnut St.
Residential
29 Alder St.
Residential
44 Walnut St.
Residential
44 Holly St.
Residential
8 Juniper St.
Residential