Property Sale
Sale
$116,862
DeedBook 4537, Page 198
Year Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,799 | -0.6% |
| 2024 | $5,835 | +40.1% |
| 2023 | $4,166 | -0.4% |
| 2022 | $4,181 | +4.5% |
Year Built: 1990
34 Cottonwood St.
Residential
15 Dogwood St.
Residential
9 Walnut St.
Residential
21 Dogwood St.
Residential
3 Walnut St.
Residential