Property Sale
Sale
$247,000
DeedBook 7284, Page 8
Year Built: 1996
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,695 | -0.6% |
| 2024 | $6,737 | +40.1% |
| 2023 | $4,809 | -0.4% |
| 2022 | $4,827 | +4.5% |
Year Built: 1996
26 Cypress St.
Residential
43 Willow St.
Residential
16 Juniper St.
Residential
8 Butternut St.
Residential
9 Droyers Pointe Blvd.
Residential