Property Sale
Sale
$175
From:
To:
Sq Ft1,398DeedBook 9861, Page 830NU CodeNominal consideration (25)Recorded11/19/2024
From:
To:
Year Built: 1996
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,610 | -0.6% |
| 2024 | $6,651 | +40.1% |
| 2023 | $4,748 | -0.4% |
| 2022 | $4,766 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1996
6 Butternut St.
Residential
17 Redwood St.
Residential
11 Droyers Pointe Blvd.
Residential
40 Willow St.
Residential
9 Butternut St.
Residential