Property Sale
Sale
$610,000
From:
To:
Sq Ft2,226DeedBook 9737, Page 701NU CodeImproved post-assessment (7)Recorded3/29/2023
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,455 | -0.6% |
| 2024 | $10,520 | +110.7% |
| 2023 | $4,993 | -0.4% |
| 2022 | $5,012 | +4.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1920
139 Wegman Pkwy.
Residential
72 Warner Ave.
Residential
52 Wade St.
Residential
57 Wegman Pkwy.
Residential
198 Van Nostrand Ave.
Residential