Property Sale
Sale
$28,000
DeedBook 3197, Page 690
Year Built: 1971
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,937 | -0.6% |
| 2024 | $3,961 | +40.1% |
| 2023 | $2,828 | -0.4% |
| 2022 | $2,838 | +4.5% |
Year Built: 1971
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.