Property Sale
Sale
$150,000
DeedBook 3680, Page 209
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,507 | -0.6% |
| 2024 | $5,541 | +40.1% |
| 2023 | $3,955 | -0.4% |
| 2022 | $3,970 | +4.5% |
Year Built: 1961
112 Fowler Ave.
Residential
32 Highview Rd.
Residential
2091 Kennedy Blvd.
Residential
269 Stevens Ave.
Residential
206 Lembeck Ave.
Residential