Property Sale
Sale
$205,700
DeedBook 8294, Page 211
Year Built: 1929
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,276 | -0.6% |
| 2024 | $3,296 | +40.1% |
| 2023 | $2,353 | -0.4% |
| 2022 | $2,362 | +4.5% |
Year Built: 1929
305 Cator Ave.
Residential
305 Cator Ave.
Residential
305 Cator Ave.
Residential
305 Cator Ave.
Residential
305 Cator Ave.
Residential