Property Built
Built
Year Built: 1925
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,375 | -0.6% |
| 2024 | $5,409 | +40.1% |
| 2023 | $3,861 | -0.4% |
| 2022 | $3,875 | +4.5% |
Year Built: 1925
12 Dwight St.
Residential
318 Lembeck Ave.
Residential
10 Bayside Pl.
Residential
18 Highview Rd.
Residential
34 Stegman Pl.
Residential