Property Sale
Sale
$580,000
From:
To:
Sq Ft3,271DeedBook 9560, Page 188NU CodeImproved post-assessment (7)Recorded5/10/2021
From:
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,666 | -0.6% |
| 2024 | $6,707 | +40.1% |
| 2023 | $4,788 | -0.4% |
| 2022 | $4,806 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1960
5 Norcroft Rd
Residential
212 Seaview Ave.
Residential
27 Exeter Rd.
Residential
10 Ferncliff Rd.
Residential
35 Exeter Rd.
Residential