Property Sale
Sale
$25,000
DeedBook 4872, Page 328
Year Built: 1885
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,886 | -0.6% |
| 2024 | $4,916 | +40.1% |
| 2023 | $3,510 | -0.4% |
| 2022 | $3,523 | +4.5% |
Year Built: 1885
24 Long St.
Residential
101 Clerk St.
Residential
156 Fulton Ave.
Residential
101.5 Orient Avenue
Residential
17 Mc Adoo Ave.
Residential