Property Built
Built
Year Built: 1963
Year Built: 1963
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,929 | -0.6% |
| 2024 | $5,966 | +40.1% |
| 2023 | $4,259 | -0.4% |
| 2022 | $4,275 | +4.5% |
Year Built: 1963
115 Country Village Rd
Residential
32 Crossgate Rd.
Residential
61 Country Village Rd.
Residential
85 Riverview Rd.
Residential
1 Suburbia Ct.
Residential