Property Sale
Sale
$359,000
From:
To:
DeedBook 9359, Page 485NU CodePost-foreclosure resale (31)Recorded11/20/2018
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1887
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,388 | -0.6% |
| 2024 | $4,415 | +40.1% |
| 2023 | $3,152 | -0.4% |
| 2022 | $3,164 | +4.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1887
289 Winfield Ave.
Residential
215 Lembeck Ave.
Residential
211 Lembeck Ave.
Residential
173 Bartholdi Ave.
Residential
194 Linden Ave.
Residential