Property Sale
Sale
$182,000
DeedBook 8818, Page 369
Year Built: 1912
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,134 | -0.6% |
| 2024 | $5,166 | +40.1% |
| 2023 | $3,688 | -0.4% |
| 2022 | $3,701 | +4.5% |
Year Built: 1912
381 Princeton Ave.
Residential
82 Winfield Ave.
Residential
99 Stevens Ave.
Residential
83 Woodlawn Ave.
Residential
250 Seaview Avenue
Residential