Property Sale
Sale
$150,000
DeedBook 8795, Page 881
Year Built: 1926
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,127 | -0.6% |
| 2024 | $5,159 | +40.1% |
| 2023 | $3,683 | -0.4% |
| 2022 | $3,697 | +4.5% |
Year Built: 1926
302 Garfield Ave.
Residential
42 Greenville Ave.
Residential
304 Garfield Ave.
Residential
135 Greenville Ave.
Residential
20 Spring St.
Residential