Property Built
Built
Year Built: 2004
Year Built: 2004
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,782 | -0.6% |
| 2024 | $7,831 | +40.1% |
| 2023 | $5,590 | -0.4% |
| 2022 | $5,611 | +4.5% |
Year Built: 2004
214 Gates Ave.
Residential
37 Rutgers Ave.
Residential
316 Garfield Ave.
Residential
208 Princeton Ave.
Residential
143 Woodlawn Ave.
Residential