Property Sale
Sale
$331,000
DeedBook 7994, Page 258
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,775 | -0.6% |
| 2024 | $6,817 | +40.1% |
| 2023 | $4,867 | -0.4% |
| 2022 | $4,885 | +4.5% |
Year Built: 1900
99 Sanford Pl.
Residential
155 Columbia Ave.
Residential
29 Zabriskie St.
Residential
63 Carlton Ave.
Residential
26 Columbia Ave.
Residential