Property Built
Built
Year Built: 1910
Year Built: 1910
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,001 | -0.6% |
| 2024 | $8,051 | +40.1% |
| 2023 | $5,747 | -0.4% |
| 2022 | $5,769 | +4.5% |
Year Built: 1910
99 Sanford Pl.
Residential
175 Zabriskie St.
Residential
59 Central Ave.
Residential
161 Lincoln St.
Residential
29 Zabriskie St.
Residential