Property Sale
Sale
$280,000
From:
To:
Sq Ft588DeedBook 9718, Page 324Recorded12/30/2022
From:
To:
Year Built: 1910
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,140 | -0.6% |
| 2024 | $5,173 | +40.1% |
| 2023 | $3,692 | -0.4% |
| 2022 | $3,706 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1910
24 Sherman Ave.
Residential
80 Webster Ave.
Residential
80 Webster Ave.
Residential
27 Thorne St.
Residential
164 Hutton St.
Residential