Property Sale
Sale
$275,000
DeedBook 9108, Page 297
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,728 | -0.6% |
| 2024 | $6,770 | +40.1% |
| 2023 | $4,833 | -0.4% |
| 2022 | $4,851 | +4.5% |
Year Built: 1900
75 Liberty Ave.
Residential
75 Liberty Ave.
Residential
310 Palisade Ave.
Residential
378 Baldwin Ave.
Residential
310 Palisade Ave.
Residential