Property Sale
Sale
$234,000
DeedBook 5884, Page 141
Year Built: 2000
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,645 | -0.6% |
| 2024 | $10,711 | +40.1% |
| 2023 | $7,646 | -0.4% |
| 2022 | $7,675 | +4.5% |
Year Built: 2000
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.