Property Sale
Sale
$500,000
DeedBook 8785, Page 913
Year Built: 1998
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,756 | -0.6% |
| 2024 | $14,848 | +40.1% |
| 2023 | $10,599 | -0.4% |
| 2022 | $10,639 | +4.5% |
Year Built: 1998
131 Jefferson Ave.
Residential
13 Stagg St.
Residential
134 Laidlaw Ave.
Residential
55 Central Ave.
Residential
19 Cliff St.
Residential