Property Built
Built
Year Built: 1915
Year Built: 1915
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,958 | -0.6% |
| 2024 | $8,008 | +40.1% |
| 2023 | $5,717 | -0.4% |
| 2022 | $5,738 | +4.5% |
Year Built: 1915
150 Nelson Ave.
Residential
254 Hutton St.
Residential
3463a Kennedy Blvd.
Residential
170.5 Manhattan Ave.
Residential
31 Manhattan Ave.
Residential