Property Sale
Sale
$240,000
From:
To:
Sq Ft524DeedBook 9384, Page 703Recorded3/5/2019
From:
To:
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,555 | -0.6% |
| 2024 | $4,584 | +40.1% |
| 2023 | $3,272 | -0.4% |
| 2022 | $3,284 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1966
201 St. Pauls Ave.
Residential
201 St. Pauls Ave.
Residential
201 St. Pauls Ave.
Residential
201 St. Pauls Ave.
Residential
201 St. Pauls Ave.
Residential