Property Built
Built
Year Built: 1915
Year Built: 1915
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,529 | -0.6% |
| 2024 | $11,601 | +40.1% |
| 2023 | $8,281 | -0.4% |
| 2022 | $8,312 | +4.5% |
Year Built: 1915
115 Van Winkle Ave.
Residential
893 Summit Ave.
Residential
25.5 Sherman Pl.
Residential
219 Manhattan Ave.
Residential
28 Carlton Ave.
Residential