Property Sale
Sale
$75,000
DeedBook 5802, Page 96
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,836 | -0.6% |
| 2024 | $2,854 | +40.1% |
| 2023 | $2,037 | -0.4% |
| 2022 | $2,045 | +4.5% |
513 Monmouth St.
Commercial
211 Brunswick St.
Commercial
364.5 Fifth Street
Commercial
514 Manila Ave
Commercial
209.5 Brunswick Street
Commercial