Property Sale
Sale
$0
DeedBook 3086, Page 454
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,590 | +1.3% |
| 2024 | $7,492 | +0.8% |
| 2023 | $7,434 | -0.0% |
| 2022 | $7,437 | -0.5% |
Year Built: 1900
30 Maple St
Residential
80 Johnston Ave
Residential
36 Highland Ave
Residential
19 Chestnut St
Residential
38 Highland Ave
Residential